فراخوان انتخابات مرحله دوم کمیسیون آنالیز عددی

اطلاعیه شماره ۳
«فراخوان انتخابات دور دوم کمیسیون آنالیز عددی »

با سلام و درود خدمت اعضای محترم کمیسیون آنالیز عددی

به اطلاع همکاران محترم می رساند که پیرو نتایج دور اول انتخابات کمیسیون، تعداد ۱۷ نفر  از افراد حائز آرا اکثریت نسبی اعضای کمیسیون قرار گرفتند که هیات موسس ضمن اعلام نتایج به این همکاران، تقاضا نمودند که درخواست کاندیداتوری دور دوم را بپذیرند. تعداد ۱۴ نفر از همکاران پاسخ مثبت داده و فرم اطلاعات کاندیداتوری را تکمیل نمودند. برای هر کدام از کاندیداهای محترم یک صفحه خانگی یکنواختی در سایت کمیسیون تشکیل و اطلاعات ارسالی در آن بارگذاری شده است. آدرس صفحه دسترسی به اطلاعات کاندیداها در لینک زیر داده شده است:

https://ims-na.ir/election_candidates

به اطلاع می رساند که انتخابات مرحله دوم کمیسیون از ساعت 00:01 بامداد روز شنبه 1402/07/08 لغایت ساعت 23:59 روز دوشنبه 1402/07/10 خواهد بود. اعضای کمیسیون می توانند با مراجعه به سامانه انتخابات به آدرس

http://cna.neraconf.ir

در انتخابات شرکت نموده و به حداقل 3 نفر و حداکثر 7 نفر رای دهند. بر اساس نتیجه انتخابات، پنج نفر اول به عنوان اعضای اصلی و دو نفر بعد به عنوان اعضای علی البدل کمیسیون آنالیز عددی به انجمن ریاضی ایران معرفی خواهند شد.
امیدواریم هم چون گذشته، با شرکت تمام اعضای محترم کمیسیون در انتخابات افراد شایسته ای انتخاب گردیده و هیات موسس بتواند آخرین مرحله وظیفه خود را برای تشکیل کمیسیون آنالیز عددی با موفقیت برداشته و تمام امور را به افراد منتخب واگذار نماید.

با احترام- هیات موسس
کمیسیون آنالیز عددی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *